Колонка Надії Афанасьєвої для Європейського економічного і соціального комітету
«Ми, українці, довели, що наші найбільші цінності – це людська гідність і свобода, демократія, рівність та верховенство права. Швидкої процедури для вступу до ЄС не існує, але і ситуація в Україні виняткова, тож, ймовірно, настав час переглянути цю процедуру. Звісно, українці розуміють, скільки роботи ще потрібно, аби вступити до ЄС. Наша сила – у мотивації будувати вільну державу та налагоджувати партнерські стосунки з тими, хто був поруч у найважчі часи», – написала директор УІМП Надія Афанасьєва для EESC - European Economic and Social Committee.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Україна отримала значну допомогу. Але ми потребуємо більше: наші збройні сили, лікарі, волонтери. Україні потрібно стратегічне бачення процесу відновлення після війни. Ключову роль у цьому грають спільні зусилля всього демократичного світу задля побудови сильної та безпечної держави.