Опубліковано в Новини.
14 червня відбулася 24-та зустріч Steering group Пріоритетного напряму 9 ЄСДР.
14 червня відбулася 24-та зустріч Steering group Пріоритетного напряму 9 ЄСДР.
![👥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1.5/16/1f465.png)
До онлайн-події долучилися представники органів державної влади у сфері освіти, соціальної політики та працевлаштування з країн-членів ЄСДР, а також представники Європейської Комісії, структурних фондів ЄС, Дунайської регіональної програми, ETF - European Training Foundation, дослідницьких центрів в сфері діяльності ПН 9 та Danube Youth Council. Україну представляли Міністерство освіти і науки України, Міністерство соціальної політики України та Український інститут міжнародної політики.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
У ході зустрічі відбулось обговорення та обмін інформацією щодо розвитку освіти, ринку праці та соціальної політики в країнах ЄСДР. Також учасники обговорили проекти та майбутні заходи, які заплановані в рамках Пріоритетного напряму 9. Окремо увага була приділена Європейському року умінь та навичок 2023, запланованим заходам та можливостям.
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
Нагадуємо, що Ukrainian Institute for International Politics тісно співпрацює з координатором ПН9 в Україні - Міністерство освіти і науки України, яке разом з галузевими міністерствами Австрії та Молдови співкоординує Пріоритетний напрям 9 Дунайської стратегії з 2020 року.