Надію Афанасьєву було обрано головою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС!
![](/templates/yootheme/cache/391735837_712537917565911_4106180199530483088_n-d54492a7.jpeg)
Сьогодні директорку Укрїнського інституту міжнародної політики Надію Афанасьєву було обрано головою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС! ![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f389.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f389.png)
Новий склад УС ПГС обрали на засіданні 6 жовтня. Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що створена у відповідності до ст. 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. ПГС є органом, який складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету - з іншої.
Платформа є одним із чотирьох органів Асоціації поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. І якщо перші представляють уряд та парламент, то ПГС створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.
Голова Української сторони Платформи координує діяльність представників різних секторів громадянського суспільства - громадських об’єднань, профспілок та організацій роботодавців, а також 6 робочих груп УС ПГС.
Продовжуємо наближати Україну до ЄС ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇪🇺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t76/1.5/16/1f1ea_1f1fa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇪🇺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t76/1.5/16/1f1ea_1f1fa.png)
- Створено .