Спільна заява міністрів, відповідальних за реалізацію Дунайської стратегії
![](/templates/yootheme/cache/4624926145125325447-d34171cc.jpeg)
Міністри, відповідальні за реалізацію Стратегії ЄС для Дунайського регіону, зустрілися 19 жовтня 2022 року з нагоди 11-го Щорічного Форуму ЄСДР. Підсумком зустрічі стало схвалення Спільної заяви, в якій засудили російську військову агресію щодо України та затвердили шляхи подальшої співпраці у протидії новим викликам та загрозам.
Ухвалена спільна заява стосується питань:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![🔗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f517.png)
![🔗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f517.png)