Спільна зустріч національних координаторів та координаторів пріоритетних напрямів ЄСДР
![](/templates/yootheme/cache/424715131_780052294147806_7230958997784281626_n-fa8e6d04.jpeg)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
29-30 січня у Відні (Австрія) та онлайн відбулася зустріч національних координаторів та координаторів пріоритетних напрямів Дунайської стратегії.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Вона привітала Австрійське головування у Дунайській стратегії, закликала консолідувати зусилля для протистояння загрозам, які стоять перед всім регіоном та висловила переконання, що Дунайська Стратегія є одним із важливих інструментів співпраці на макрорегіональному рівні. Анна Юрченко підкреслила важливість сталого регіонального розвитку, крос-секторального співробітництва, синергії між макрорегіональними стратегіями та політики згуртованості ЄС.
Другий день зустрічі був присвячений дискусіям у трьох робочих групах, які обговорювали теми створення Дунайської мережі молодіжних організацій, управління ЄСДР та зеленого переходу.
- Створено .
- Переглядів: 529