Україна подала 97 заявок на участь у першому конкурсному відборі проєктів Дунайської регіональної програми 2021-2027

У межах першого етапу конкурсу проектів надійшло 290 заявок від 14 країн-учасниць Стратегії. Цьогоріч усі регіони України могли долучитися до конкурсу. Відтак, заявки подали 78 суб’єктів з 11 українських областей. Лідером стала Закарпатська область – 30 заявок. З Київської області було подано 20 заявок, з Одеської – 16, а з Івано-Франківської – 10. Також свої проекти подали заявники з Львівської, Чернівецької, Вінницької, Хмельницької, Дніпропетровської, Запорізької та Сумської областей.
 
👉 Загальний обсяг фінансування конкурсного відбору проєктів складає 91,8 млн євро для 14 країн-учасниць Стратегії. Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування витрачених коштів на заходи в рамках реалізації проєктів. Таким чином, переможці конкурсу матимуть змогу отримати відшкодування на реалізацію відібраних проєктів за рахунок коштів Програми у розмірі 80 %.
 
📍 Наразі триває процедура попередньої оцінки поданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу. Після її завершення, заявки, які було подано з дотриманням усіх вимог, будуть допущені до другого етапу конкурсного відбору. На наступному етапі, який очікується вже навесні 2023 року, відібрані учасники зможуть подати заповнену форму заявки з необхідними додатками через систему моніторингу програми (Jems).
 
🔗 Деталі щодо відбору та подальші оновлення: https://www.interreg-danube.eu/.../how-to-apply/first-call
Бажаємо успіху українським колегам у подальших етапах відбору! 💙💛