Завершився рік головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону.
У 2022 році ми стали першою країною, що не є членом ЄС, яка головувала у Дунайській стратегії. Символічним є те, що ми завершили Головування вже у статусі кандидата на членство в ЄС.
Заплановані на початку нашого Головування пріоритети набули ще більшої актуальності після повномасштабного вторгнення рф. І навіть попри триваючу війну, ми продовжили виконувати свої зобов'язання як головуюча країна. Підсумком стало проведення ХІ Щорічного Форуму ЄСДР, який відбувся під гаслом «Сталий і безпечний Дунайський регіон», і був спрямований на посилення співпраці всіх 14 країн-учасниць Стратегії у протидії наростаючим викликам та загрозам, спричиненим військовою агресією рф, енергетичною кризою та пандемією COVID-19.
![⤵️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1/16/2935.png)
- Переглядів: 395